• Voorstellingen kiezen

  • Alternatieven

  • Gegevens school

  • Overzicht

KLEUTERS

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
di 28 sept 2021 10u30 - Click - Sprookjes enzo (1ste & 2de kl)120
di 28 sept 2021 13u30 - Click - Sprookjes enzo (1ste & 2de kl)120
ma 11 okt 2021 10u30 - heel-huids - Nat Gras (1ste & 2de kl)80
vr 19 nov 2021 13u30 - This side up - BATMAT (2de en 3de kl)120
vr 10 dec 2021 13u30 - Hier & Daar - 4Hoog (1ste, 2de en 3de kl)175
vr 17 dec 2021 13u30 - Streep! - Anna's Steen (1ste, 2de en 3de kl)130
ma 31 jan 2022 13u30 - Zozoöfzo - Collectief dOFt (2de en 3de kl)150
vr 18 feb 2022 13u30 - Vier - De Dansers (2de en 3de kl)200
do 24 feb 2022 11u - niet vallen - tout petit (2de en 3de kl)40
vr 25 feb 2022 10u30 - niet vallen - tout petit (2de en 3de kl)60

Lager onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
do 14 okt 2021 13u30 - Willen meten wat wij weten - LAP vzw (1LO )120
do 13 jan 2022 13u30 - De tuin van de walvis - beeldsmederij DE MAAN (1LO)200
vr 4 feb 2022 13u30 - Kat met Laarzen - Sprookjes enzo (1LO)200
ma 14 feb 2022 13u30 - Olifant en Krokodil - Anna's Steen (1LO)160
do 17 feb 2022 13u30 - Kapot - Tuning People/Karolien Verlinden (1ste + 2de graad LO)100
kandidaatstelling hele dag - De Driedaagse - Theater Artemis (1 lagere school - woe 23, do 24 en vr 25 februari)1 school
do 24 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (lagere school)1 school (3 klassen)
vr 25 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (lagere school)1 school (3 klassen)
vr 8 okt 2021 13u30 - Wars - Tal en Thee (1LO)200

Lager onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
do 17 feb 2022 13u30 - Kapot - Tuning People/Karolien Verlinden (1ste + 2de graad LO)100
kandidaatstelling hele dag - De Driedaagse - Theater Artemis (1 lagere school - woe 23, do 24 en vr 25 februari)1 school
do 24 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (lagere school)1 school (3 klassen)
vr 25 feb 2022 13u30 - The girl with the ugly face - N.I.E. (2LO + 3LO)90
vr 25 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (lagere school)1 school (3 klassen)
di 22 mrt 2022 10u30 - Ithaka - Eline Kuppens (2LO)120
di 22 mrt 2022 13u30 - Ithaka - Eline Kuppens (2LO)120
vr 1 april 2022 10u30 - Vuur/toren - Laika & hetpaleis / Michai Geyzen (2de graad LO)200
vr 1 april 2022 13u30 - Vuur/toren - Laika & hetpaleis / Michai Geyzen (2de graad LO)200
di 26 april 2022 13u30 - Hotel Hierwaardaar - De Dansers & Het Filiaal theatermakers (2de graad LO)250

Lager onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
kandidaatstelling hele dag - De Driedaagse - Theater Artemis (1 lagere school - woe 23, do 24 en vr 25 februari)1 school
do 24 feb 2022 13u30 - The girl with the ugly face - N.I.E. (3LO)90
do 24 feb 2022 9u30 - The girl with the ugly face - N.I.E. (3LO)90
do 24 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (lagere school)1 school (3 klassen)
vr 12 nov 2021 13u30 - De kleine held - Ultima Thule (3LO)250
vr 25 feb 2022 9u30, 11u, 13u - De Grote Zwarte Vogel - WIThWIT (3LO)1 school (3 klassen)
di 15 mrt 2022 13u30 - Henry - Aardvork (3LO)200
woe 16 mrt 2022 10u30 - DUMMIES - Collectief dOFt (3LO)200
vr 13 mei 2022 10u30 - Pak de poen! - Compagnie Barbarie (3LO)200
vr 13 mei 2022 13u30 - Pak de poen! - Compagnie Barbarie (3LO)200

Secundair onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
di 12 okt 2021 13u30 - MISSING - kunstZ/Adams Mensah (1MO)100
ma 17 jan 2022 13u30 - Meneer Linh - Theater Tieret (1MO)200
do 24 feb 2022 13u30 - Chotto Xenos - Akram Khan (1MO)400
do 24 feb 2022 13u30 - Happyclappy - Theater Artemis (1MO)25
vr 25 feb 2022 10u30 - Happyclappy - Theater Artemis (1MO)25
vr 25 feb 2022 13u30 - Happyclappy - Theater Artemis (1MO)25
do 5 mei 2022 13u30 - TERMINATOR TOO - Vervloet & De Studio (1MO)120

Secundair onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
di 5 okt 2021 13u30 - A pair of socks - Par Hasard (2MO)120
di 12 okt 2021 13u30 - MISSING - kunstZ/Adams Mensah (2MO)100
ma 29 nov 2021 ntb - Arena - kwaad bloed (2MO)160
di 8 feb 2022 13u30 - The happy few - Bronks (2MO)250
do 24 feb 2022 13u30 - MEET ME HALFWAY - Adams Mensah (2MO)120
ma 25 april 2022 13u30 - John & Jane - De Mannschaft (2MO)250

Secundair onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
di 9 nov 2021 13u30 - De gemoederen - Het Kwartier/Mariën en von Winckelmann i.s.m. De Studio (3MO)250
di 16 nov 2021 13u30 - We go places - fABULEUS & 7 Limburgse cultuurcentra (3MO)120
do 18 nov 2021 13u30 - ,ROSA. - TG Vagevuur & Brussels Experimental (3MO)250
di 30 nov 2021 ntb - Arena - kwaad bloed (3MO)160
vr 25 feb 2022 10u30 - MEET ME HALFWAY - Adams Mensah (3MO)120