• Voorstellingen kiezen

  • Alternatieven

  • Gegevens school

  • Overzicht

KLEUTERS

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
08/10/2019 13:30 - Vreemde eend - Het Laagland / Sally Dansgezelschap (1e, 2e en 3e kleuter)200
05/11/2019 09:30 - Moes - Cassier en Dies (1e kleuter)75
05/11/2019 10:45 - Moes - Cassier en Dies (1e kleuter)75
05/11/2019 13:30 - Moes - Cassier en Dies (1e kleuter)75
22/11/2019 10:30 - Nox - l'Anneau Théâtre (2e en 3e kleuter)150
22/11/2019 13:30 - Nox - l'Anneau Théâtre (2e en 3e kleuter)150
13/12/2019 10:30 - Wit - Sprookjes enzo (1e en 2e kleuter)120
13/12/2019 13:30 - Wit - Sprookjes enzo (1e en 2e kleuter)120
10/01/2020 10:30 - Shoes - La tête à l'envers (1e en 2e kleuter)100
10/01/2020 13:30 - Shoes - La tête à l'envers (2e en 3e kleuter)100
14/01/2020 10:30 - Meneertje Meer - Tg Winterberg/STIP (2e en 3e kleuter)90
14/01/2020 13:30 - Meneertje Meer - Tg Winterberg/STIP (2e en 3e kleuter)90
30/01/2020 10:30 - Papier - Dadodans/Gaia Gonelli (1e kleuter)120
30/01/2020 13:30 - Papier - Dadodans/Gaia Gonelli (2e en 3e kleuter)120
02/04/2020 13:30 - Lepeltje, lepeltje - De Dansers (2e en 3e kleuter)200

Lager onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
24/10/2019 09:00 - Stilte - Maas Theater en Dans ()50
24/10/2019 10:30 - Stilte - Maas Theater en Dans ()50
24/10/2019 13:30 - Stilte - Maas Theater en Dans ()50
28/11/2019 09:00 - Boomjong - Brandung ()50
28/11/2019 10:30 - Boomjong - Brandung ()50
28/11/2019 13:30 - Boomjong - Brandung ()50
21/01/2020 13:30 - Herman - De Mannschaft ()200
13/02/2020 13:30 - Wirwar - Laura Van Hal / Wirwar Producties ()200
19/03/2020 13:30 - Roest - Andreas Denk / De Dansers en plan D- ()200
24/03/2020 13:30 - Niet Wiet, wel Nel - Hoge Fronten/Lieke Benders ()200

Lager onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
30/09/2019 13:30 - Blablablues - Femke Platteau en Freek De Craecker ()150
11/10/2019 10:30 - Killie Billie - Theater FroeFroe / Fortress ()200
15/11/2019 13:30 - Ping - Het blauwe uur - Esther de Koning ()120
28/01/2020 13:30 - Raspoetin, Wie niet weg is is gezien - Theater Tieret ()200
20/02/2020 13:30 - De Tijdtemmer - Of: Kan je een einde maken aan het Einde? - WIThWITh ()90
21/02/2020 10:30 - De Tijdtemmer - Of: Kan je een einde maken aan het Einde? - WIThWITh ()90
20/02/2020 13:30 - De Tijdtemmer - Of: Kan je een einde maken aan het Einde? - WIThWITh ()90
17/03/2020 13:30 - Adios - Het Houten Huis - Speeltheater Holland ()120
28/04/2020 13:30 - Kanonnenvoer - het Laagland ()250

Lager onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
04/10/2019 13:30 - Spoken - Beeldsmederij De Maan ()200
10/10/2019 10:30 - En de winnaar is ... - BonteHond ()105
11/10/2019 13:30 - Killie Billie - Theater FroeFroe / Fortess ()200
19/11/2019 13:30 - Anansi - Beeldsmederij De Maan ()200
03/02/2020 10:30 - Mieren slapen nooit - Villanella en BRUT ()49
03/02/2020 13:30 - Mieren slapen nooit - Villanella en BRUT ()49
20/03/2020 13:30 - Kapottepoppenkoppen - Collectief dOFt ()170
23/03/2020 13:30 - Dounia B - hetpaleis en Martha Tentatief / Bart van Nuffelen ()200

Secundair onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
03/10/2019 13:30 - Meneer Linh - Theater Tieret ()200
10/10/2019 13:30 - En de winnaar is ... - BonteHond ()105
27/01/2020 13:30 - Beat it - Nevski Prospect en Kollectiv F ()200
20/02/2020 13:30 - Blue Monday - Silke De Bruyne en Eva De Baets / hetpaleis en Laika ()100
21/02/2020 10:30 - Blue Monday - Silke De Bruyne en Eva De Baets / hetpaleis en Laika ()100
21/02/2020 13:30 - Varhung - Heart to heart - Tjimur Dance Theatre ()400
10/03/2020 13:30 - Spookkind - Brandung ()180

Secundair onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
15/10/2019 13:30 - Age of Rage - De Toneelmakerij ()200
11/02/2020 10:30 - Dethleff - De Mannschaft ()200
11/02/2020 13:30 - Dethleff - De Mannschaft ()200
21/02/2020 13:30 - Varhung - Heart to heart - Tjimur Dance Theatre ()400
29/04/2020 10:30 - Clash - BRONKS ()200

Secundair onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
31/01/2020 13:30 - Drie Griekse verhalen door drie vrouwen in (min of meer) drie kwartier - Monty Kultuurfaktorij/Lola Bogaert ()200
21/02/2020 13:30 - Varhung - Heart to heart - Tjimur Dance Theatre ()400