• Voorstellingen kiezen

  • Alternatieven

  • Gegevens school

  • Overzicht

KLEUTERS

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
4/10/2018 10u30 - Hut - 4Hoog (1e, 2e en 3e kleuter)120
4/10/2018 13u30 - Hut - 4Hoog (1e, 2e en 3e kleuter)120
16/10/2018 13u30 - Drie - BonteHond en MAAS theater en dans (2e en 3e kleuter)150
30/11/2018 10u30 - Boom - Tal en Thee (1e, 2e en 3e kleuter)65
30/11/2018 13u30 - Boom - Tal en Thee (1e, 2e en 3e kleuter)65
10/01/2019 10u30 - Tik tak slaap - Sanne Zweije/Feikes Huis (1e, 2e en 3e kleuter)100
10/01/2019 13u30 - Tik tak slaap - Sanne Zweije/Feikes Huis (1e, 2e en 3e kleuter)100
1/02/2019 13u30 - Pop-up - Teatro delle Briciole (2e en 3e kleuter)150
28/02/2019 10u30 - Luid - tout petit (1e, 2e en 3e kleuter)80
28/02/2019 13u30 - Tattarrattat! - COMPAGNIE Frieda (1e, 2e en 3e kleuter)150
1/03/2018 10u30 - Luid - tout petit (1e, 2e en 3e kleuter)80
1/03/2018 10u30 - Tattarrattat! - COMPAGNIE Frieda (1e, 2e en 3e kleuter)150
21/03/2018 10u30 - Lampionaio - Sprookjes enzo (1e, 2e en 3e kleuter)110
21/03/2018 13u30 - Lampionaio - Sprookjes enzo (1e, 2e en 3e kleuter)110
4/04/2019 10u00 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
4/04/2019 11u00 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
4/04/2019 13u30 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
5/04/2019 10u00 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
5/04/2019 11u00 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
5/04/2019 13u30 - De vervelende bus - SchippersenVanGucht (2e en 3e kleuter)30
14/05/2019 10u30 - Wiegelied - Esmé Bos en Bart Voet (1e, 2e en 3e kleuter)80
14/05/2019 13u30 - Wiegelied - Esmé Bos en Bart Voet (1e, 2e en 3e kleuter)80

Lager onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
8/10/2018 10u30 - Jij bent 'm! - Jong Korzo/Ryan Djojokarso en Bram Jansen ( )100
23/11/2018 10u30 - Klutserkrakkekilililokatastrof - fABULEUS en Ballet Dommage ( )200
26/11/2018 10u30 - Drie sterke vrouwen - Walpurgis ( )120
8/01/2019 10u30 - Binnenbeest - De Dansers ( )250
15/01/2019 13u30 - Ola pola potloodgat - BRONKS en Het TheaterFestival ( )200
16/01/2019 10u30 - Ola pola potloodgat - BRONKS en Het TheaterFestival ( )200
24/01/2019 13u30 - Voilà! zei de vos (en andere dierenpraat) - Anna's Steen ( )120
31/01/2019 13u30 - Klein duimpje - Sprookjes enzo ( )200
22/02/2019 13u30 - En braaf zijn! - Villanella en Hanneke Paauwe ( )200

Lager onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
8/10/2018 13u30 - Jij bent 'm! - Jong Korzo/Ryan Djojokarso en Bram Jansen ( )100
18/10/2018 13u30 - De knettergekke wereld achter het raam - De Toneelmakerij en Trouble Man ( )250
23/11/2018 13u30 - Klutserkrakkekilililokatastrof - fABULEUS en Ballet Dommage ( )200
29/11/2018 13u30 - Sira en de Micmac Studio - Zebarbar en Villanella ( )250
8/01/2019 13u30 - Gewoon held - Het Laagland ( )250
24/01/2019 10u30 - De passant - Laika ( )200

Lager onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
27/11/2018 13u30 - Maquette, een theaterthriller op schaal - Toneelschap Beumer en Drost ( )250
24/01/2019 13u30 - De passant - Laika ( )200
19/02/2019 13u30 - Bye Bye Baby - MAAS theater en dans ( )250
21/02/2019 13u30 - Bestorm - Beeldsmederij DE MAAN ( )250
22/03/2019 13u30 - Even geduld - dOFt ( )180

Secundair onderwijs 1ste graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
13/11/2018 10u30 - Toen zij bijna van de aarde vielen - Dividu ( )200
13/11/2018 13u30 - Toen zij bijna van de aarde vielen - Dividu ( )200
1/03/2019 13u30 - Not quite midnight (voorheen Minuit et des possibles) - Cas Public ( )400
26/03/2019 13u30 - Snowflake - De Toneelmakerij ( )250
26/04/2019 13u30 - Gitte - Theater Froefroe en I Solisti ( )250

Secundair onderwijs 2de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
11/01/2019 13u30 - Niks - Tristero / BRONKS ( )250
14/02/2019 13u30 - Het puin van Eden - Het Kwartier en fABULEUS ( )200
1/03/2019 13u30 - Not quite midnight (voorheen Minuit et des possibles) - Cas Public ( )400
29/04/2019 13u30 - LIV - De Mannschaft ( )250
2/05/2019 13u30 - The Wetsuitman - Het Kwartier ( )250
 05/11/2018 tot 20/11/2018 - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstellingzie derde graad

Secundair onderwijs 3de graad

SelecteerVoorstellingMaximum aantalLeeftijdAantal leerlingenAantal begeleiders
15/10/2018 13u30 - Solidariteit - Maelstrom ( )90
5/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
6/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
7/11/2018 voormiddag, 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50
12/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
13/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
14/11/2018 voormiddag, 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50
19/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
20/11/2018 voor- en namiddag, telkens 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50 per voorstelling
21/11/2018 voormiddag, 2 lesuren - Zeemeermin - BeHuman / Jaouad Alloul (4e, 5e, 6e jaar)50
4/12/2018 10u30 - De grote oorlog - Hotel Modern ( )300
1/03/2019 13u30 - Not quite midnight (voorheen Minuit et des possibles) - Cas Public ( )400